Yönetim Kurulumuz

Prof. Dr. Serdar Kaçar

Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Serdar Kaçar 1967 İzmir doğumludur. İzmir Saint Joseph Lisesindeki eğitiminden sonra tıp fakültesi eğitimi için Ankara Hacettepe Üniversitesinde tamamlamıştır. Genel Cerrahi uzmanlığını ve doçentliği İzmir Tepecik SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesinden almış olup, İstanbul Biruni Üniversitesinde ise Genel Cerrahi Profesörü olmuştur. Uzun yıllar Organ Nakli Cerrahisinde Türkiye’de önemli çalışmalar yapmış, olup Organ naklinin Türkiye’de yaygınlaşmasında fayda sağlayacak bir çok ameliyatı gerçekleştirmiştir. 2013 yılından itibaren sadece Obezite Cerrahisi ve Onokolojik Cerrahi üzerine çalışmalar yapan Prof. Dr. Serdar Kaçar, Evli ve 3 çocuk babası, çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmekte olup, Altınordu Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesidir.

Serkan Özavcı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Serkan Özavcı 1976 yılı Balıkesir Ayvalık doğumludur. İş hayatına turizm sektöründe başlamış olup, uzun yıllar Ege Bölgesinde, avrupa ülkeleri çalışmıştır. Girişimcilik faaliyetlerine hazır giyim sektöründe girmiş olup, İzmir’de uzun yıllar tekstil üzerine çalışmalar yapmıştır. Daha sonra iş yelpazesini genişleterek otomotiv sektöründe yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2020 yılında Anadolu Cerrahi’nin davetini kabul ederek tüm yatırımlarını sağlık sektörüne çevirmiştir. Anadolu Cerrahi grubunda yurt dışı pazarlama ve satın alma’dan sorumlu yönetim kurulu başkan yardımcısıdır. Serkan Özavcı evli ve bir çocuk babası olup, çok iyi derecede Fransızca bilmektedir, off-road ve kamp meraklısıdır.

Uzm. Sağ. Yön. Sertan Güntaç

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Uzm. Sağ. Yön. Sertan Güntaç 1981 İstanbul doğumludur. İzmir Bornova Anadolu Lisesindeki eğitiminden sonra Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinde Sağlık Yönetimi bölümünde lisans eğitimini aldıktan sonra, Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme/Pazarlama Yönetimi yüksek lisans eğitimi almıştır. İstanbul’da A Sınıfı özel hastanelerde uzun yıllar yöneticilik yaptıktan sonra, 2013 yılında İzmir’e dönmüş ve Anadolu Cerrahi’nin kuruluşunda yer almıştır. Anadolu Cerrahi A.Ş. projelendirme döneminde İzmir’de özel bir hastanede Pazarlama ve Satış yöneticisi olarak görev yapmıştır. Anadolu Cerrahi A.Ş. klinikleşme aşamasına geldiği 2018 yılından itibaren profesyonel iş hayatından ayrılıp, Anadolu cerrahi yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevine geçmiştir. Evli ve 2 çocuk babası olan Sertan Güntaç, Türkiye Futgolf sporcusu olup, İzmir Futgolf Spor Kulübü kurucu yönetim kurulu üyesidir.