Somon DNA

Somon DNA, tedavisi vücudun birçok bölgesinde oluşan sorunları tedavi etmektedir. Derinin nemini kazandırır ve cildin kısa zamanda yenilenmesine yardımcı olur. Somon DNA uygulaması aynı zamanda dokuların kan dolaşımını sağlar ve kollejen artışını destekler. Cilt birçok etkenden ötürü olumsuz etkilenir ve yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olur. Bu sebeple cildi desteklemek ve sağlığını korumak son derecede önemlidir. Etkili uygulamalardan biri olan Somon DNA, cildin yenilenmesini sağlar ve cildin genç kalmasına yardımcı olmaktadır.

Somon DNA Hangi Bölgelere Yapılmaktadır?

Somon DNA, vücudun bazı bölgelerine uygulanan faydalı işlemlerden biridir. Bu uygulama rahatlıkla uygulanabilen ve kısa sürede etki gösteren işlemlerin başında gelmektedir. Uygulama alanı ise; akne izleri, cilt sarkmaları, çatlak izleri, göz bölgesindeki kırışıklıklar ve saç dökülme gibi sorunlarda yapılmaktadır. Ayrıca dudak bölgesinin onarımını sağlamak ve ellerin genç kalması için yapılan uygulamalardır.

Somon DNA Uygulaması Nasıl Yapılır?

Somon DNA uygulaması 2 aşama ile yapılmaktadır. İlk olarak ciltte alt yapı oluşturmak için hyaluronik asit tedavisi yapılır. Bu sayede cildin kaybetmiş olduğu nem böylelikle kazanılır. Somon DNA için elde edilen karışım derinin içine mezolift yöntemi ile işlenir. Yapılan işlemler ciltteki proteinleri arttırır ve cildi canlandırır. Cerrahi bir müdahale olmamasından dolayı hasta günlük yaşamına devam edebilir.

Somon DNA Uygulamasının Yararları Nelerdir?

Somon DNA uygulamasının yararları oldukça yüksektir. Sigara ve alkol tüketimine bağlı olarak solan cildi tazeler. Aynı zamanda kuruyan ciltleri korur, nem kazandırır ve cildin sağlığını destekler. Bunlara ek olarak; deri kırışıklarını önler, yaşlılığı geciktirir, cilt sarkmalarını tedavi eder, göz altı torbalarını azaltır ve alın bölgesindeki çizgilerin azalmasına yardımcı olur. İşlemler sonrasında cildin bazı bölgelerinde kızarmalar görülebilir. Bu kızarıklık kendiliğinden geçer.

Somon DNA İşlemlerinin Fiyatı Nedir?

Somon DNA tedavisi için hastanın seansları belirlendikten sonra fiyat bilgisi verilir. Bu sebepten net bir fiyat vermek doğru olmaz. Doktorunuz cilt tipinize göre ve yaşadığınız rahatsızlıklara göre tedavi edecektir. Somon DNA uygulaması faydalı ve etkili bir işlemdir. Diğer tedavi yöntemleriyle de yapılabilir.

Tavsiye Edilen Yazılar