Hemşirelik Hizmetleri

Anadolu Cerrahi A.Ş. kendi bünyesinde hizmet verdiği hekimlerin, en donanımlı ve özel hemşireler ile hizmet vermesini sağlar. Her hekimin ameliyat süreci, planlanmasından itibaren hastasına özel hemşire atanarak devam eder.

Ameliyat öncesi Pre-Op ( Ameliyat Öncesi yapılan tahlil tetkik, ve tüm konsültasyon muayeneler ) özel hemşire refakatinde gerçekleştirilir.
Her hastanın ameliyatında, ameliyata girerken ön tetkiklerinde yer alan hemşiremiz, hastanın elinden tutarak ameliyathaneye kadar eşlik eder.
Doktor her zaman aynı hemşire ile ameliyathaneye sürecini profesyonelce gerçekleştirir.
Ameliyat sonrası hasta gözünü ilk açtığında uyanırken yine tanıdığı ve kendini güvende hissetmesini sağladığı hemşiremizi görerek uyanır. Hasta kendisini iyi hissedip odasına gelene kadar hemşiremiz hep yanındadır.
Katta yattığı sürece hastalarımızın takiplerini alanında özel eğitim almış ve yüksek tecrübeye sahip özel hemşirelerimiz gerçekleştirir.
Anadolu Cerrahi hemşireleri, bütün hemşireler gibi mesleklerini severek yapan, güler yüzlü, tecrübeli, hastası ile ailesinden biri gibi ilgilenmeyi misyon edinmiş, eğitimli ve donanımlı çalışanlardan oluşmaktadır.
Taburculuk sonrasında da hemşirelerimiz hastalarımızın tuttukları ellerini tedavi sürecinde de hiç bırakmamaktadırlar.